ILLY MONOARAB襤KA

illy’nin özel harman覺n覺 oluturan 9 farkl覺 kahve çekirdeinin single origin kapsül versiyonudur. Tüm bu farkl覺 içerikteki kapsüller farkl覺 iklimlerde, farkl覺 topraklarda ve farkl覺 büyüme yöntemleri ile yetitirilir ve kendi özel karakterini ta覺r. 

BREZ襤LYA

Brazilya’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, bitter asitliinde tatl覺 notalar覺 ile dikkat çeker. Zengin gövdesi ile mükemmel espressolar için idealdir ve karamel ve çikolata notalarn覺 birlikte harmanlar.

GUETEMALA

Guetemala’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, çikolata karamel ve bal notlar覺 içerir. A覺zda esiz uyum içinde zengin tatlar b覺rak覺r.

ET襤YOPYA

Etiyopya’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, yasemin ve meyve notalar覺 ile cezbedicidir. En ay覺rt edici özellii ise ac覺 ve tatl覺 aroman覺n mükemmel bir uyum içinde dengelenmi tad覺d覺r. 

KOLOMB襤YA

Kolombiya’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, karamel ve kuru meyve notalar覺 içerir. Zengin aromas覺 ile damakta ve ak覺lda kal覺c覺 uzun süreli tat b覺rak覺r. 

KOSTA RICA

Kosta Rika’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, çikolata ve meyve notalar覺 ile esiz bir bütünlük salar.

H襤ND襤STAN

Hindistan’da üretilen Arabika kahve çekirdekleri, k覺zarm覺 ekmek notalar覺 ve kakao notlar覺 içerir. Youn gövdeli ve zengin aromal覺d覺r.