ŞİRKETİMİZ

Bidfood Türkiye, Türkiye’deki lider ev dışı tüketim (EDT) ve gıda dağıtım şirketlerinden biri.

5000’den fazla otel/restoran/kafe, ulusal zincir ve perakende müşterileriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz, Türkiye’de toplam 8200 metrekare depolama alanına sahip dağıtım merkezlerimizde depolanıyor.

 

Ürünler, uzman çalışanlarımızın desteğiyle kuru, soğutulmuş ve dondurulmuş olarak müşterilerimize dağıtılıyor. 

Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet sunuyoruz. Doğrudan dağıtım noktalarını ve bölgesel distribütörleri arttırarak, müşterilerimizin hizmetlerimize daha kolay ulaşmasını ve daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

 

Tüm müşterilerimiz bizim için eşsiz ve benzersizdir, bu sebeple  en iyi markaları, en iyi hizmet kalitesiyle tedarik etmeye özen gösteriyoruz.

Bidfood Türkiye 2008'den bu yana illy'nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörüdür.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; ekibimizin yeteneği ve tutkusuyla, en kaliteli markalar, oteller, restoranlar, kafeler ve marketler dahil olmak üzere tüm kanallarda tüketicileri ile buluşturarak mükemmeliyeti tattırmaktır.

VİZYONUMUZ

Marka değerlerimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemle, sektörde kalitenin liderliğini yapmak, hem markalarımızın hem de müşterilerimizin beklentilerini aşarak tüm paydaşlarımız için katma değer yaratmak.