illycaffè

ILLY CAFFÈ'N襤N ES襤Z KAHVE TUTKUSU

illycaffè’nin efsanevi hikayesi kahvenin Avrupa’ya ilk giri yapt覺覺 liman olarak da bilinen 襤talya’n覺n Trieste ehrinde balad覺. Bu esiz hikaye halen bakan ve CEO Andrea Illy taraf覺ndan ailenin üçüncü nesli liderliinde devam ettiriliyor. 

Peki ama illy’nin alametifarikas覺 nedir?

Zengin tat, kuvvetli aroma ve yumuak içim: illy.
Kahve severlere illy’e olan tutkular覺 nereden geliyor diye sorun, size bu cevab覺 verirler. 140 farkl覺 ülkede, evde, ev d覺覺nda, seçkin hotel, restoran ve kafelerde ve de akl覺n覺za gelebilecek her yerde illy’nin %100 Arabika kahve çekirdeklerinden oluan esiz harman覺 saf ve özel olarak haz覺rlanm覺t覺r. 

illy tek bir fincanda lezzet, deneyim, kültür ve sanat覺 bir araya getirerek çok yönlü ve duyular覺n ötesinde bir kahve deneyimi sunar. illy, bu özel deneyimin harman覺ndaki her bir kahve çekirdeinde, sanat覺n çada öncülerinin tasarlad覺覺 her bir illy fincan覺nda, sanat ile kahve kültürünün iç içe geçtii her illy noktas覺nda yaanmas覺n覺 mümkün k覺lmak için y覺llard覺r üstün bir performansla çal覺覺yor ve bu deneyimi yaamaya davet ediyor. 

M襤SYON

Yaam kalitesine önem veren gerçek kahveseverlere en iyi kalitedeki kahve çekirdeklerini, en son teknolojiyi kullanarak keyifli anlar yaatmay覺 amaçlamak.

V襤ZYON

Kahve kültürü ve mükemmel espresso konusunda dünyan覺n referans ald覺覺 bir marka olmaktan gurur duyan illy, dünyan覺n en iyi kahve yetitiricilerinden ald覺覺 ürünlerlerle esiz kahve harman覺n覺 yaratarak premium kahve segmentinde öncü tek markad覺r.

DEERLER

Daimi ilerleme, effafl覺k, sürdürülebilirlik ve insan geliimine olan bal覺l覺k ile Dünya için katma deer yarat覺lan mevcutta büyük ve daima büyüyen bir çevre oluturmak illy’nin en önemli deeridir. Espressonun çekirdekten fincana olan yolculuunda s覺rad覺覺 güzellikte esiz deneyimler yaratmak ve verimli çal覺ma ortamlar覺 ile kahve tutkunlar覺n覺n beklentilerini ve dileklerini en h覺zl覺 ekilde yerine getirmek illy’nin mükemmelliinin bal覺ca s覺rr覺d覺r.